| VasileVasile2345 a întrebat:

Stie cineva cand ajunge un colet din Constanta in Neamt, prin posta romana?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Luni. Marți, cel târziu.
Dacă a fost expediat joi, înainte de ora 12.00 a.m., atunci va ajunge la destinație luni. Dacă a fost expediat după ora 12.00, adică după ce au fost ridicate coletele din ziua respectivă, înseamnă că a plecat doar a doua zi de la poștă.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

3-4 zile. Posta romana circula cu caruta!

| Denila123 a răspuns:

Cand ai pus comanda

| VasileVasile2345 explică (pentru Denila123):

Joi

| floresdemayo a răspuns (pentru VasileVasile2345):

Luni. Marți, cel târziu.
Dacă a fost expediat joi, înainte de ora 12.00 a.m., atunci va ajunge la destinație luni. Dacă a fost expediat după ora 12.00, adică după ce au fost ridicate coletele din ziua respectivă, înseamnă că a plecat doar a doua zi de la poștă.

| Denision a răspuns:

3-4 zile chiar pot ajunge si la 7 zile.Depinde de situatie!