| Narcis2007 a întrebat:

Stie cineva cand se depun cererile de cazare in camin la ubb/informatica?
nu am gasit nicaieri

3 răspunsuri:
| H3ADsHoT a răspuns:

Depinde de camin. Inainte de a depune cererea de cazare, in cazul meu, am sunat si am stabilit de comun acord o ora de intalnire cu conducatorul si am facut o cerere scrisa si i-am dat-o.

| Narcis2007 explică (pentru H3ADsHoT):

Asta inseamna ca pot depune o cerere imediat dupa ce ma inscriu la facultate?

| H3ADsHoT a răspuns (pentru Narcis2007):

Cred ca da, cum am mai zis, depinde de camin. Eu am depus cu 5 luni inainte de a incepe