| bob_1666 a întrebat:

Stie cineva cat costa un abonament la piscina in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| cristina_4037 a răspuns:

Floreasca, ultima oara (prin oct.2004) era 600000 abonament pentru 12 intrari. Pretul e ok, dar inghesuiala ca in targ, deci inoti mai mult prin oameni decat in apa. Mi-am stricat ochelarii in primele 5 min. Altfel mai e la Parc dar era 200000 intrarea. Redstul : Lido, Bucuresti, Inter, nu te atingi decat daca faci un credit Intr-adevar stam foarte prost la capitolul asta si in loc sa se faca atata specula cu terenuri si case (care au ajuns nevandabil de scumpe) mai bine s-ar investi si in domeniul asta! Am fost la Dresda si pentru. 2 Euro aveau 3 piscine, 2 acoperite cu tobogan, jacuzzi si alte alea; era multa lume dar era si loc suficient sa respiri! Sper sa gasesti ceva pe placul tau. Te pup

| pababiba a răspuns:

Stiu eu la atlantis in pipera e 800 de euro silver pack fara sauna sau masaj, 1100 gold pack cu toate astea mai putin tenis, iar 1500 cu tenis si all inclusiv