| Evelinmariaa a întrebat:

Stie cineva cat ma costa un taxi din gara Suceava ( strada Nicolae Iorga) până la cetatea Sucevei? Sau ati putea sa imi spuneti cu ce autobuze/ tramvaie pot ajunge din gara până la cetate?

Răspuns Câştigător
| Archangells a răspuns:

Eu am platit 15 lei cu taxiul parca dar variaza. sunt vreo 6 km. trebuie sa fie si bus Linia 2 - autobuz GARA BURDUJENI – Cartierul OBCINI. Cobori in centru si de acolo pe jos faci 20 de minute. Sau Linia 5 - autobuz / microbuz

GARA de NORD IŢCANI - Cartierul OBCINI şi retur (17, 8 km)

| Evelinmariaa explică (pentru Archangells):

Ai putea sa imi spui si niste localuri de prin Suceava, te rog?

1 răspuns: