| WiGGy a întrebat:

Stie cineva ce inseamna gogele(de manz)? am auzit asta intr-un episod din RObotzi

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Gogele (zişi si mniolţăi, zişi şi zambuci) = când mergi la budă, şi te ştergi, şi rămân neşte buburuze rebele de caca cu hârtie igienică prinse bine pe firele de păr din vecinătatea găurii curului. Ies numa cu foarfeca.

cam scarbos dar asta inseamna (sper sa ma suspende cu toate se scriu porcarii mai mari ca asta pe site)

12 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Am fost la KFC, zis ca vreau niste gogele, la care ei m-au intrebat:
- Dulce sau picant? straight face

| Sn00pY a răspuns:

@Minnie prea baza raspunsu tau laughing nu mai pot de raslaughing
mai ales felul in care ai explicat foarte EPIC rolling on the floor

| Krauser a răspuns:

Salut si eu ma uit la RObotzi si asta inseamna co*ie de manz

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Ii o rec nu exista asa ceva asa isi bat joc de google...thinking serios asa cred nu te convingesad

| coxx a răspuns:

Chiar asta vroiam sa intreb si eu rolling on the floor

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Micul dejun, pranzul si cina.Sunt apetisante si nu contin multe calorii.Se servesc calde cu garnitura de par de camila si un pahar rece de zeama de scons...

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Mersi Minnie ca ne-ai explicat, desi este cam scarbos...Ii voi spune prietenei mele sa nu mai cante melodia aia(care o canta Mo) din episodul din RObotzilaughing.

| B3bytzaa a răspuns:

Godgele zic ei dar sincer nu stiu ce inseamnathinking

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Sti la ce te uiti,si ma uit si eu,aceste replici sunt luate din Robotzi, ep 7, tratament,e foarte tare,stiu toate episoadele(da st stiu,sunt fata),dar pentru mine nu conteaza,oricum gogele de manz,sti u ce inseamna, pentru ca ti-a scris Minnie, oricum Bafta la Robotzi!

| anutsaa a răspuns:

Eu stiam ca gogele inseamna testicule.

| paulsar28 a răspuns:

Am postat-o pe site si am aflat de la creator ca godgele de manz inseamna Cacat de manz!

| netplay a răspuns:

Gogea = bucata de sare cam de 2 kg. De obicei le ling animalele(cai, vaci oi, etc).
Iar ei se refera la rachiu cu gogele; un fel de tequila cu sare laughing