| Darcs a întrebat:

Stie cineva ce salariu se da acum la Mega Image pe pozitia de casier, part-time (in weekend). Am auzit ca s-au mărit. As vrea sa stiu un răspuns sigur de la cineva care lucrează sau chiar cunoaste salariul actual.

1 răspuns:
| StefanescuDaniel a răspuns:

Depinde de program si de cum esti dispus sa lucrezi la ei. Fiindca la ei te poti angaja si la program scurt de 4-6 ore/tura asta ar fi programul pentru elevi majori si studenti. Iar la program normal poti lua 4000 RON si mai mult daca esti dispus sa bagi si ture in plus. Sper ca te-am lamurit