| Sebyzuq a întrebat:

Stie cineva ceva despre un concurs in care trimiti un sms la 1395 cu textul ...GAME si niste cifre?

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Acele SMS-uri sunt plati procesate, in nume Gameforge Productions GmbH, de catre Mindmatics AG si reprezinta contravaloarea unor facilitati in cadrul unor jocuri/servicii dezvoltate de acestia.

Gameforge (din cate stiu) nu organizeaza concursuri.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei ce conduc afacerea cu sms-uri la 1395 sunt niste escroci, dau saptamanal anunturi cu concursuri, angajari, promotii, etc, Atentie!-sms-ul costa 2, 5 euro si nu veti fi contactati niciodata, riscati si alte necazuri daca le trimiteti C. V.-uri, copii dupa acte, etc.Nu le mai umflati buzunarele golanilor astora!