| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum imi sterg contul? mersi mult:*

9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai în dreapta sus contact, îi scrii adminului care e problema ta.Baftă!

| Petronela a răspuns:

Trimite-i Ralucai un mail la contact in care sa soliciti stergerea contului. fundita?

| allleeeee a răspuns:

Dai sus acolo la Contact si ii scrii administratorului site-ului, Raluca si ii scrii un mesaj cu motivele tale.
http://www.tpu.ro/contact

| Miяu a răspuns:

Ia legatura cu Adminul siteuluI, adica cu Raluca.

Tu nu il poti sterge, trebuie sa apelezi la ea, dai un mesaj pe e-mail.

| Nebuneală a răspuns:

Ii spui Ralucaihappy Si te va ajuta ea
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, intra la contact si trimite un mesaj la administratorul stie-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am scris de doua ori la contact ca vreau sa imi stearga contul si nimic...deja a trecut o saptamana...de raluca cum dau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toata lumea zice de raluca. okei am inteles dar unde o gasesc pe raluca? raluca si mai cum sau numai raluca simplu sa caut?

| untitled a răspuns:

Nu cred ca se poate. Citeste mai multe la sectiunea "Intrebari frecvente" chiar sus in dreapta.