| elinea a întrebat:

Stie cineva cum pot gasi o persoana din Bucuresti? Stiu doar numele (IOSIF OCTAVIAN)

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Iosif Octavian
Sos Oltenitei nr 69, Loc Bucuresti, Sector 4, Judet Bucuresti, cod 041298
telefon 021 6344810
Nu-ti ramane decat sa-l contactezi.

| EusebiuR a răspuns (pentru cristian):

Ma poti ajuta si pe mine cu Bradeanu Pavel este din arad ineu

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti incerca in baze de date oficiale, dar trebuie sa-i demonstrezi temeinic motivul.
Sau mergi pe strada si intrebi oamenii, pe rand...
/poate a doua metoda da mai repede rezultate devil /

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea de telefoane nu te ajuta, poate doar la politie daca ai vreun motiv important sau daca ai un prieten acolo care te poate ajutawinking sau incearca sa mai afli inca ceva despre el, sa mai ai o constanta in ecuatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut o persoana marin ancuta roxana 20 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut o persoana marin ancuta roxana 20 de ani este in bucuresti