| DenisIonut01 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa aflu orarul magazinului e petshop din real din calea sagului?

Răspuns Câştigător
| Raluuu a răspuns:

Deci am avut dreptate ca e asemanator cu programul magazinului, Zoo mania e specific magazinelor real.

4 răspunsuri:
| Raluuu a răspuns:

In mod normal, programul magazinelor mici din cadrul magazinelor mari (Carrefour, Real, Kaufland) au programul la fel ca magazinul in care se afla.

| DenisIonut01 explică (pentru Raluuu):

Am aflat mergand acolo este zoomania si oraru e de la 8 pan la 21

| Adelyna987 a răspuns:

Pai daca stii cum se numeste magazinul da si tu magazinul x orar sau cauta programul realului din orasul tau

| DenisIonut01 explică (pentru Adelyna987):

Am uitat Sa pun orasul scuze, cat despre numele magazinului nu stiam cum se numeste dar am mers si am vazut e de la 8 la 21 si se numestezoo mania