| ModuriiAndrei a întrebat:

Stie cineva. Cum pot sterge conturile din istoric de pe Facebook? Cand primesc ban ca trimite niste poze pornografice si imi ramane in istoric contul sau trebuie sa dau delete cookies ca sa fie sters? Sau cum?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu am inteles nimic. laughing Ce doresti sa faci mai exact? Vrei sa stergi din google activitatea ta pe Facebook? Vrei sa nu apara acolo mai multe conturi la Log in? Ai primit ban, pentru ce anume? Cine iti trimite poze? Cookies, nu coocking, inseamna datele retinute de motorul de cautare.

| ModuriiAndrei explică (pentru dullcat):

Pai am conturi salvate si imi zice sa-mi aleg contul de Facebook. xD dar eu am sters sau merge sa dau delet cooking si se sterge conturile? de exemplu sunt salvate si vreau sa le sterg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din categoria

"Cum se numește filmu ăla cu Van Dam când zice Van Dam la mafioți care a omorato pe gagica lui și zice - Cămăn madăfacă, cămăn?"

| 120bulevard a răspuns:

Am inteles