| xxxtentacion a întrebat:

Stie cineva cum sa blochez apelurile de la numere care nu sunt in contacte? Adica sa primesc apeluri doar de la contacte nu si de la numere straine va rog e urgent

2 răspunsuri:
| BlankWhite a răspuns:

Umblii la setarile telefonului, fiecare meniu al unui telefon difera, asa ca doar atat pot sa iti spun ca trebuie umblat la setari, mai exact la setarile din sectiunea apeluri&mesaje.

| Sibianul1970 a răspuns:

Descarca din google play un program de call block care are si aceasta functie de blocare apeluri de la nr. necunoscute.