| mafiotuXXL a întrebat:

Stie Cineva cum sa imi bag Bani la Farming simulator 2009 gold sau vreun programm daca este lasati link sa il descarc Dau Funda

Eu nu stiut cum sa fac banii la farming simulator 2009

daca este Vreun program lasatii link sau datii PM DAu fundita...

2 răspunsuri:
| adelinutu1 a răspuns:

Stiu! Incearca asa! Intri in my documents, dupaceea in my games si daca ai acolo farming simulator 2009. intri in folder si dai pe un sve game depinde pe ce save ai salvare! Atentie sa, nu fie save game auto backup, dupa ce intrii dai pe un fisier note pad cu numele carer savegame si cauti money acolo scrii cati bani vrei sa i funda?

| Seby_9742 a răspuns (pentru adelinutu1):

Salut adelinutu1... aceeasi problema o am si eu. am farming simulator 2009 gold edition si am facut asa cum ai zis insa nu imi apare nici un fisier cu numele savegame desi am facut o salvare. dar degeaba