| DarQueen a întrebat:

Stie cineva cum se pot trimite mesaje cu numar ascuns de pe COSMOTE? Help me! Raspunsul adevarat va fi premiat cu o... o... o.(tobe... tatatata). o. fundita!winking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Mesaje cu nr ascuns de pe orice tip de cartela nu se pot trimite in nici un caz.

| EUSIATIT a răspuns:

Cu nr ascuns nu se pot trimite mes din nici o retea indiferent care deci nu

| DarQueen explică:

Np...happy ai formulat raspunsul intr-o forma care m-a facut sa-ti dau tie fundita.doar ca sa iti demonstrez ca totusi cineva poate primi fundita la intrebarea asta:-pe (pentru HELEN)

| Annitu a răspuns:

Poti sa trim msj cu nr ascuns cand te vei impaca cu draga si iubita lb. romaana.winkingpaana atunci..NU poti.winking

| covexrobu a răspuns:

Cumpara o cartela trimite mesajul si scoate cartela din telefon. Foloseste cartela respectiva doar pentru chestii de genul acesta.

Răspuns utilizator avertizat
| livio70 a răspuns:

Mesajele cu numar ascuse nu se mai pot trimite de la inceputul lui 2008, dar exista site-uri de pe care poti trimite gratuit sms, incearca mig33winking

| danny105 a răspuns:

Poti sa trimiti mesaje cu nr ascuns daca ********** ** *******.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un prost ca nu merge