| iAMVi a întrebat:

Stie cineva cum trimit in garantie un produs cumparat de la Media Galaxy?
L-am luat online.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca l-ai cumparat din magazin, atunci produsele de greutate/volum mic trebuie sa le duci inapoi la magazin, iar daca este mai greu/voluminos atunci poti cere sa trimita masina pentru transport.

Daca ai cumparat online, atunci suni la Media Galaxy, ii anunti problema cu produsul.

| alex04041982 a răspuns:

Il poti trimite prin firma de curierat care t-i l-alivrat, cu plata Ramburs.