| qwertzzz a întrebat:

Stie cineva daca am cumva posibiltatea inchiderii abonamentului cosmote? Si daca il inchid, trebuie sa platesc fiecare luna pana la terminarea contractului?
Multumesc.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste cu atentie contractul, mai ales partea privind rezilierea contractului(incetarea lui inainte de termenul prevazut). Vei afla conditiile rezilierii si daca trebuie platita vreo despagubire si cat anume. Numai bine!

| daniel_8163 a răspuns:

Nu,daca nu ma insel de undeva de prin toamna nu mai este asa.Dar pentru a sti mai sigur du-te la ei si intreaba-i.Cu toate ca la cat de nesimtiti sunt o sa iti spuna ca nu se poate fara sa platesti pana la sfarsitul contractului.

| lordbogdan a răspuns:

Daca platesti toate facturile si nu mai vrei sa fii in acea retea, poti renunta si sa intrii in alta retea.