| dksjgpfbgfbopgdfk a întrebat:

Stie cineva daca Cargus livreaza sambata?

6 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Dap, cargusul are o categorie speciala pe nota de transport unde se bifeaza optiunea livrare sambata, dar depinde unde, si nu cred ca e garantata sosirea coletului la destinatar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră aici: www.cargus.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună din nou.
Este chiar atât de greu să suni la numărul de pe site să afli dacă la tine în localitate fac livrări și sâmbăta?
Hai să fim serioși, astfel de informații sunt ușor de aflat, nu să luăm lumea la mișto, da?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista detalii despre programul de livrare pe site-ul lor, si nici nu ai unde sa suni in afara orelor de program.

| Sly a răspuns:

Nu livreaza sambata si duminica.

| mihaidiablo a răspuns:

Oare se livreaza sambata sau duminica