| Aldutssss31 a întrebat:

Stie cineva daca dupa data de 15 mai poti veni in tara fara sa stai in carantină? Vin din Germania, Munchen.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Deocamdata inca nu e clar in ce conditii pot fi tranzitate Austria si Ungaria. Ca avioanele nu zboara.
Cel mai sigur e sa intri pe site-ul Ministerului de Externe...cred si afli acolo conditiile de calatorie. Cele oficiale, nu parerologie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te va astepta Iohanis la aeroportlaughing

| aditimus a răspuns:

Trebuie sa stai in carantina.

| JicaContra a răspuns:

Nuuuuuuuuuu, nu trebuie, asa ca vino, te astepam cu bratele deschise si cu un loc cald de carantina special pentru tine big grin