| Alinnnnnna a întrebat:

Stie cineva daca facebookul se va schimba automat in timeline?

7 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Da, se va schimba, exact ca si hi5. asta dupa ce intra in versiunea full, caci acum e doar demo.

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Noiembrie-Decembrie din pacate se va face un update facebook cu o mentenanta de 1 ora - 1 ora jumatate si se vor pune chesti noi + cronologia permanenta tuturor profilurilor (timeline). Sper ca te-am ajutat!

| Alinnnnnna explică (pentru BlackAngelOfFire):

Noiembrie decembrie tocmai atunci? am inteles ca se va intimpla curind

| BlackAngelOfFire a răspuns (pentru Alinnnnnna):

Eu am vazut ca mai dureaza nu stiu. o sa vedem dar cert e ca va fi obligatoriu si permanent big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea va fi mutata la categoria corespunzatoare.

| roxutza2010 a răspuns:

Eu am auzit ca pe 30 Martie se va schimba la toti

| Cristininika a răspuns:

Sincer nu cred deoarece au am timeline pe facebokk (l-am pus finndca crdeam ca se va face la toti )deci te sfatuiesc sa nu iti pui timelene pe facebokk