| asperger3 a întrebat:

Stie cineva daca Urgent Cargus lucreaza azi? Ma refer la predarea si preluarea coletelor.
Am un colet, e in depozit doar ca nu imi mai apare nimic.

7 răspunsuri:
| asperger3 explică:

De exemplu m-am uitat pe site-ul fan curier si spuneau ca lucreaza.
Am tot verificat awb-ul e in orasul meu in depozit.

Răspuns utilizator avertizat
| IFeelS0Alone a răspuns:

Urgen cargus este firma particulara. Doar firmele ce apartin statului nu lucreaza astazi (de ex rar, politia, drpciv, bugetarii). Coletul tau ar trebui sa ajunga astazi la tine.

| MeMe123 a răspuns:

Eu am primit astazi un colet de la ei pentru Brasov. deci cred ca livreaza. oricum sunt neseriosi, trebuia sa il primesc de luni si azi e miercuri.

| Valentinbaciu2002 a răspuns (pentru MeMe123):

Nu neaparat e din vina firmei. mai e si din vina soferilor care sunt prea comenzi pentru a face livrari in afara zonei de oras/municipiu. am sunat zi de zi la un sofer de la FAN COURIER si in fiecare zi : "vi-l aduc maine, vi-l aduc maine". Am dat comanda miercuri si trebuia sa ajunga vineri, a veniri vinerea din saptamana viitoare.

| Valentinbaciu2002 a răspuns (pentru Valentinbaciu2002):

Comozi*

| RaduCiprian a răspuns:

Continuă să urmărești coletul, și daca e tot în depozit înseamnă că nu lucrează, sau suna la numărul de pe site-ul lor