| andre999 a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua un autobuz sau ceva care sa ma duca din Bucuresti in Silistea snagovului (comuna Gruiu)? Dau funda. Merci.

Răspuns Câştigător
| Lavinia20 a răspuns:

Da stiu eu. eu chiar stau in aceea zonabig grin Te duci la Piata presei libere in Bucuresti si iei de acolo Maxi Taxi 443 si te duce in Silistea Snagovului. Pretul biletului cre dca este de 7 Ron.
Deci te duci la piata presei libere de acolo de unde pleaca tramvaiul!
Succes!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat