| Ioscaa1 a întrebat:

Stie cineva in Timisoara un magazin sau service unde cumpara telefoane? Mersi

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Incearca la Contakt. Un magazin gasesti in Complex, pe Caras si unul in Iulius Mall, pe langa Cinema City (daca nu ma inseala memoria).

| Ioscaa1 explică (pentru Oana92):

In complex am fost nu cumpara, m-au trimis la un amanet de langa aia imi dadeau jumate din jumate cu cat il dau eulaughingstiam ca la amanet dau putin da nici chiar asa.In Mall este magazin ce sa cumpere telefoane?

| Oana92 a răspuns (pentru Ioscaa1):

In Mall este inca un magazin contakt. Dar daca ti-au zis deja la cel din complex ca nu cumpara telefoane n-ai sanse nici la cel din mall...

| Ioscaa1 explică (pentru Oana92):

Mersi oricum, l-am vandut.