| capsunica13 a întrebat:

Stie cineva jocuri gen bomber pengu?(tot asa cu mai multi) sau un fel de stardoll. (scuze categoria). FUNDAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu un joc.gen stardoll se numeste missbimbo si mai este unul nu asemanator dar se numeste barbiegirls. sper ca te-am ajutat. fundita?

2 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Miss bimbo, Lady popular, MVU, OurWorld, ClubPenguin, It girl, zwinky, super sectret

| Kiduu12 a răspuns:

Imvu, miss bimbo, stardoll, mydivadoll, super secret, wozworld, club penguin, pandanda
funda?