| Iulian3038 a întrebat:

Stie cineva o aplicație în care să editez să decupez poze? Vreau să mă pun lângă un baiat sau langa o fata sa ma pun pe o plaja gen poze din astea.

3 răspunsuri:
| A1b2cdefgh a răspuns:

Photo Editor de pe Magazin Play

| RazOl17 a răspuns:

Nu e asa de simplu cum crezi tu. Sunt alte fundale, alte tonuri de culoare, alta lumina. Incearc aphotoshop Cs6 si uitate la un tutorial de cum sa faci ceea ce doresti.

BFT

| Morariu_Ştefan_1995 a răspuns:

Poti sa iti descarci eraser si photo layers amandoua de pe magazin play sau photoshop de pe google