| RebbeSKhon a întrebat:

Stie cineva sa-mi zica un program unde pui o alta melodie pe un clipulet video de la tine? laughing Funda :*

3 răspunsuri:
| AlexandruTeodor a răspuns:

Camtasia Studio, Movie Maker ( deja in Windows ), Sony Vegas Pro. daca esti incepator / incepatoare alege Movie Maker, daca nu il gasesti, alege Camtasia Studio.

| Silentmode a răspuns:

Http://jaycut.com/video-editor-demo
Pui video'ul si melodia, iar ca sa se auda doar decat melodia dai sonorul de la filmulet pe mut... sper ca te-am ajutat. Fundita?

| test1999 a răspuns:

Salut!
Cel mai simplu program este MovieMaker, C/ProgramFiles/MovieMaker...
Depinde de preferintele si cunostintele fiecaruia.