| mara_9541 a întrebat:

Stie cineva sigur suta la suta cand se depun dosarele pentru titularizare in invatamant?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Si ai multe amanunte pe forumul de la - ultimele mesaje sunt chiar de astazi. Daca nu crezi ca ai obtinut o data certa astazi, aici, poti merge pe forumul de acolo si sa vorbesti cu cei de acolo. Poate sunt mai bine informati.
Dupa cum am citit din Calendar (Anexa OMECT 5742 pdf.) "înregistrarea cererilor de înscriere a candidaţilor la concursul naţional de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante/rezervate la secretariatul comisiei de mobilitate a inspectoratului şcolar (inclusiv pentru absolvenţii promoţiei 2009);
Perioada: 1-19 iunie 2009"
http://forum.portal.edu.ro/index.php?showforum=30
Dar nu stiu daca este corect

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Http://titularizare.edu.ro/2009/
Anul trecut a fost, parca, pe la sfarsitul lunii mai. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat telefon pe 1 iunie la IS sector 6 (Buc) si mi-a spus cineva de acolo ca dosarele se depun intre 9 si 19 iunie, si ca toate celelalte informatii le gasim afisate pe usa inspectoratului, ca nu s-a mai actualizat pe net, ca au avut multa treaba cu tezele, etc, etc... Asa mi s-a spus si mie, asa spun si eu mai departe... Oricum, voi merge personal acolo pe 9 sau pe 10, si va mai spun ce scrie acolo, pe usa...