| Lollypop a întrebat:

Stie cineva "trucuri" pentru barn buddy?

Răspuns Câştigător
| eu09eu09 a răspuns:

Daca ai caine: Cand esti plecata mai mult de 2 zile si nu ai cum sa dai mancare cainelui, poti muta casa peste gradina si astfel, vecinii nu iti pot fura legumelehappy

Daca nu ai caine: aceeasi modalitate: cu casa

Roaga'i pe vecinii tai sa iti puna buruieni sau gandaci pentru a'i indeparta si astfel mai primesti bani(nu prea multi, dar totusi mai bine decat nimic) si exp si treci mai repede la un alt nivel

Sau poti sa iti mai faci un cont si faci la fel(iti pui gandaci si buruieni.Asa poti pune gandaci altora de pe un cont si sa ii indepartezi cu contul pe care il folosesti pentru a juca.si iar castigi exp si banutzilaughing))

In hambar(sau cum se numeste) unde se aduna recolta sau ce ai furat- nu te grabi sa vinzi daca ai doar 2-3 lucruri pentru ca vei primi mai putini bani.Ai sa observi ca daca ai de exemplu 2. rosiilaughing si costa... 20 de bani si ai sa vezi ca daca strangi 4 nu o sa fie 40... o sa fie mai mult.

Daca ai sau iti cumperi caine, incearca sa il pui intr-o zona unde e greu de vazut pentru ca astfel, vecinii care vor vrea sa fure de la tine nu il vor vedea si astfel vor fi prinsi de caine si tu vei mai castiga niste banuti.

Ps: poti sa il pui in spatele casei si astfel va fi imposibil de vazut iar cand vrei sa il hranesti, doar muti casa, ii dai de mancare iar apoi o muti la loc.

Pana la urma, cainele e cel mai bun(si nu costa deloc o avere)

Bye happy Sper ca te'am ajutat! succes! PLS Fundabig grin

3 răspunsuri:
| Iulia1106 a răspuns:

Pe langa ce a spus eu09eu09, mai poti sa iti pitesti cainele, sa faci sa nu apara(dai click sa aranjezi elementele si stanga jos iti apare "Ascunde elemente" si dai click pe elementul pe care vrei sa il ascunzi). :*

| Andreea3Denisa a răspuns (pentru Iulia1106):

Dar unde apare aranjezi elemente?
ca eu nu il vad

| EuValy a răspuns:

Da data de la calendar cu 1 zi inainte si poti fura. funda