| Cedry2k_9955 a întrebat:

Stie cineva un magazin cu etnobotanice deschis in BAIA MARE? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ferenin a răspuns:

Da, vezi ca este unul in colt la intersectia cu Strada romilor nr. 2!

6 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Nu,mai bien te dai pe mj decat pe prostiile alea.si vorbesc serios. alea sunt chimicale macar mj e natural.

deci gata, fara de-astea.

pacesi sanatate!

| SlimShady_8054 a răspuns:

Lasa etnoprostiile alea!

Răspuns utilizator avertizat
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Apuca-te de marijuana mai bine. era un documentar cu niste tipi, care ziceau ca 5 ani de zile s-au drogat cu marijuana iar apoi cand au aparut etnobotanicele si au incercat au ajuns vai de capul lor. asa ca morale e: marijuana e mai slaba. just kidding. no drogs! DEAL?

| BuBu2403 a răspuns:

Vrei sa incerci?