| Sebytza21 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot descarca de pe windows phone aplicatii gratis. Adica sa nu platesc pentru ele?

3 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Pai ar trebui sa aiba telefonul o aplicatie gen Magazin Play.

| Sebytza21 explică (pentru n1445):

Pai are dar unele aplicatii sunt cu bani laughing

| n1445 a răspuns (pentru Sebytza21):

Unele, nu toate. Nu am avut niciodata Windows Phone si nu stiu prea multe despre, dar poate are telefonul o astfel de aplicatie. De exemplu eu pe Samsung am un program unde sunt numai aplicatii pentru tipul meu de telefon, cauta poate ai si tu preinstalat un astfel de program.