| Smarty1991 a întrebat:

Stie cineva un site, magazin online de unde pot cumpara arme reale ( pistoale ) in Anglia. Multumesc!

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Crezi ca este asa usor sa cumperi arme. In primul rand ai nevoie de permis port arma din Romania. Dupa asta vei intreba la politie despre cum ai putea sa-ti procuri o arma din strainatate si specifici clar si tara. Numai acolo vei afla raspunsul si dupa asta cand te vei deplasa in Anglia vei intreba si acolo tot la politie de unde vei putea cumpara o arma. Pentru ca e cel mai bun mod. Daca nu afli detalii de la politisti poti ajunge acolo si cand vei incerca sa cumperi o sa zica ca ai nu stiu ce in neregula asta in cazul in care englezii vand arme si strainilor.

Răspuns utilizator avertizat
| popa07ady a răspuns:

NW10 Londra