| Julian82 a întrebat:

Stie cineva un tunner tv extern care nu necesita pc? Menționez ca, vreau să-l conectez la un smart tv care nu mai functioneaza prin mufa de la cablu tv. Ceva maxim 200 lei.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Acel tuner functioneaza cu iesire pe USB, cu drivere ce trebuie instalate pe PC.
Intrebarea a fost tocmai pentru adaptor FARA pC, deci iesire AV.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Aici poti gasi tunner extern pentru receptionarea posturilor digitale terestre:
http://www.dipolnet.ro/......u,4806.htm
dar si receptoare de satelit si alte componente necesare.
Poti cotacta consilierii lor si iti vor explica de ce ai nevoie.

| Bula a răspuns (pentru tigru1):

Acel tuner functioneaza cu iesire pe USB, cu drivere ce trebuie instalate pe PC.
Intrebarea a fost tocmai pentru adaptor FARA pC, deci iesire AV.