| SweetAngel a întrebat:

Stiti cum pot sa-mi bag netul pe mobil(am cartela orange si lg kp260) cum as putea sa mi-l activez si cati euro sau centi imi ia? Stiu ca e gratuit 7 zile dar apoi cum il dezactivez?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nene.eu mi-am bagat ala cu 7zile gratuit si acum nu mai scap de el.at wits' end. nu pot sa`mi activez nimic... din cauza netu`lui.

| alexa007 a răspuns:

Poti suna la serviciu clienti sa intrebi

Răspuns utilizator avertizat
| mady05 a răspuns:

Nu stiu nici eu prea multe dar iti spun ce stiu.Colegele mele eu internet pe telefon. Da intr-adevar poti sa il activezi pe 7 zile gratuit si dupa iti expira si din nou poti sa activezi 7 zile si tot asa si ai internet gratuit pe telefon, cel putin colegele mele asa fac, o sa le intreb si o saa iti spun ceva mai clar in cateva zile!