| andrutzaaa a întrebat:

Stiti cumva cam cat ar costa un bilet de tren focsani-Bucuresti. Sunt eleva mi se ofera o reducere si daca nu merg intr.un grup organizat(tabara ceva de genu)?

Răspuns Câştigător
| NoShit a răspuns:

Bună! Sunt din Focşani. Biletul cu trenul pâna la Bucureşti cu tot cu reducerea de elev costă 40 de lei.

2 răspunsuri:
| Xenaaaa a răspuns:

Nu stiu cat costa, dar da, daca carnetul este vizat pe anul 2012 ti se ofera, daca nu ai carnetul cu tine nu.

| andrutzaaa explică (pentru Xenaaaa):

Este vizat am plcat in tabara tot cu trenu si il am vizt de atunci stiu ca atunci biletulfara reducere a fost 65 si a ajuns la 34, prin aceasta reducere.