| angelblack13 a întrebat:

Stiti cumva cum poate aparea o lacusta pe balcon la etajul 3?

Răspuns Câştigător
| DushulRece a răspuns:

Nu stiu daca ai vazut macar in desene animate invazie de lacuste zburand si mancand tot ce pot.Marog... Ideea e ca lacustele pot sa zboare big grin.

4 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

A scapat-o din brate o alta lacusta de la etajul 4

| roxy2402 a răspuns:

DA, si-a luat o scara si a urcat ca sa te sperie pe tine laughing glumesc chiar nu stiu cum a putut ajunge pana la etajul 3. thinking

| xtreme95 a răspuns (pentru roxy2402):

Uita-te aici, oare cum ajunge la etajul 3? alea din video is lacuste...
http://www.youtube.com/watch?v=wxHOxCmbs-8&feature=related

| angelblack13 explică (pentru xtreme95):

LOL....ms...nu stiam sigur big grin