| YouandMe_1513 a întrebat:

Stiti cumva cum pot scoate un antet de pe o pagina de word? Am niste cursuri care au antet si eu as vrea sa le modific si sa le scot si antetul. Va rog ajutati-ma daca stiti. Mersi!

3 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Ai incercat dublu click pe antet ca sa il poti modifica?

| YouandMe_1513 explică:

Da, am incercat si merge sa sterg scrisul dar acea linie ramane acolo, iar eu vroiam sa scap si de ea. Dar e ok pana la urma si asa. Mersi!

| Ancacristina_Igna_1982 a răspuns:

As vrea si eu sa scot un antet de tot din document. daca stie cineva cum va rog sa imi spuneti si mie?