| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva ude as putea face schimb de obiecte, haine papuci si altele(diverse)am o multime de lucruri care nu le mai folosesc nu mai am nevoie de ele si nu ma indur sa le arunc ca sunt bune unele chiar nefolosite. as dori un site unde sa pot face schimb sau persoane din orasul meu care doresc sa faca schimb. unele le pot oferi si gratis dar numai in timisoara.va rog detalii, merci.

Răspuns Câştigător
| lupuldemare a răspuns:

Buna zuzu la cat esti de frumoasa eu as face schimb de tricouri cu tine

7 răspunsuri:
| cristina93 a răspuns:

Pai din cate stiu eu.pe www.okazii.ro se mai fac si schimburi.nu stiu, poti inserca acolo. Si eu am cateva haine care nu le mai port, daca avem aceleasi marimi. poate facem si noi niste schimburi :>;)) nah mai vorbim daca esti interesata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Troc adhoc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe trendzone.ro acolo e ecl mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.trendzone.ro

| adelaa34 a răspuns:

Salut! am vazut ca ai dori sa faci schimburi de haine...am si eu o gramada de hainute daca te intereseaza marimea xs-s si mai putine m ...stare foarte buna. eventual adaugi id-ul meu in lista ta de mess adelaa34@yahoo.com si vorbim acolo, ne trimitem poze cu hainutelebig grin o zi buna!