| stefanam a întrebat:

Stiti cumva vreun furnizor sau pe cineva care sa comande de pe site-ul oficial VANS? (http://shop.vans.com/)

4 răspunsuri:
| 1fluturas a răspuns:

Am facut o simulare de comanda si poti comanda direct la ei, in functie de valoare produselor platesti transportul.

| 1fluturas a răspuns:

Cauta sa te inregistrezi si o sa vezi ca ai Romania in lista.

| stefanam explică:

Daaa? dar la comanda nici nu imi apare europa. si e scump transportul?

| stefanam explică:

Da, la informatii despre mine pot sa scriu si Romania. dar la comanda nu