| anonim_4396 a întrebat:

Stiti de ce se intrerupe muzica in timp ce canta, adica ascult melodia pana pe la jumatate si dupa incepe sa se intrerupa, cateva se cunde dupa mai merge putin iar se intrerupe. Ce poate sa aiba?

3 răspunsuri:
| St3fan97 a răspuns:

Nu neaparat poate sa fie de la melodie! depinde de unda ask din calc sau dupa cd! incearca sa desc alta mel si vezi daca face la fel!

| St3fan97 a răspuns:

Poatre sa fie de la melodie sau de la sunet desc o melodie si vezi daca se aude la fel!

| arcticlove a răspuns:

Ai probleme cu placa de sunetwinking