| Joker3134 a întrebat:

Stiti statiuni mai ieftine in Constanta? Sau toate bat cam pe la acelasi pret, cazare, mancare etc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce pretentii ai si ce inseamna ieftin pentru tine. Ce e la Nord de Constanta e scump, cu cat e mai la sud e mai ieftin.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pare-se ca in Navodari este ceva mai ieftin; dar... depinde ce asteptari ai de la "acel ieftin". Bafta deasa si mult succes!

| HadesSs a răspuns:

Eu as merge pe Costinesti happy Daca te cuplezi cu gasca iesiti bine si ce conteaza cel mai mult bautura e ieftina laughing