| Julian1D a întrebat:

Stiti vreo aplicatie pentru Google Chrome cu care pot descarca videouri gratis de pe youtube? big grin
funda funda funda

5 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

da
intri la setari in google, apoi extensi si scrii acolo in casuta de cautare youtube downloaderwinking
instalezi aplicatia apoi
intri pe you tube si sub videoclip o sa vezi ca ai optiunea de a descarca in mai multe formate. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flash Video Downloader pentru Google Chrome.Mai simplu ar fi sa descarci Freemake Video Downloader, fiindca este unul dintre cele mai bune programe de download video.Descarca in orice format, HQ, HD (flv, webm, mp4 etc.) si mai si converteste, adica vine la pachet cu alte cateva softuri, cel putin la fel de interesante si bune.

https://chrome.google.com/......eegenkdikp

Ar mai fi Youtube Downloader, FDV Suite Video Downloader. si Download Master.Ai la alegere, eu ti-am zis parerea mea vizavi de Freemake.

| FlooPp a răspuns:

Da cauta pe google la extensi youtube downloader instaleaa-l si apoi cand intri pe youtube o sa ai sub clip optiunea download.
Bafta!

| TimeeaBtrx a răspuns:

Intri pe chrome store si acolo gasesti tot ce vrei legat de youtube si multe altele

| LariiBianca a răspuns:

Nu trebuie neaparat aplicatie ca sa descarci, intra pe youtube converter, adica pe http://www.youtubeinmp4.com/ si dupa bagi linkul videoclipului de pe youtube si dai download sub ce format vrei :D sper sa-ti fie de folos :)