| danutzzz1992 a întrebat:

Stiti vreun program care sa copie parolele salvate? Am o problema mi-am uitat parola si de mess si de travian, partea buna e ca parolele sunt salvate in browser! Pe mess pot intra e salvata parola si mi-am luat contactele mi-am facut un al doilea id si treaba-i gata dar la travian cum parola e cea ca la mess nu am cum sa-mi aflu parola! Nu ii bai daca nu aflu parola ca e salvata cum v-am zis dar vreau sa o copii fiindca vreau sa mut capitala de la travian si nu ma lasa daca nu ii dau parola si mh nu poate face nimic!
Cand dai sa te loghezi la mine imi apare username-ul si parola deja cu buline negre numai cat ii dau sa se logheze, cum as putea sa copii parola aia ca bulinute?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare, daca de exemplu ai doua contul trvian pe acelasi servar si unu dintre ele este sitter la cel pe care te bazezi, dar tocmai pe cel pe care te bazezi ai uitat parola si ymeilul nul mai stii(l-ai facut doar ca sati mai poti face un cont travian)ce poti face ca sati recoperi parola, nu poti sa dai atacuri ormale ca sitter, daca intru cu parola celuilalt cont...
cum ati poti rezolva problema? cum afli macar idul pe care ai facut contul?

| danaddum a răspuns:

happy Cel mai simplu. alege optiunea, mi-am uitat parola. Ei iti vor trimite alta parola pe mail. pe care ti-o vei nota bine. Enjoy it!

| danaddum a răspuns:

Password Viewer 1. 4 pentru Windows. Incearca-l happy... by the way daca vrei sa faci ce cred eu ca vrei sa faci(spargi conturi bla bla) foloseste un key logger. Enjoy it!

| Cristian_Criss_1985 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? tag=coduri-javascript-care-arata-parola-de-sub-stelute