| makavelli a întrebat:

Stiu ca e o intrebare prosteasca si ca ma voi face de ras acum dar, Credeti ca exista fantome? eu am o fobie cu fantomele astea...

Răspuns Câştigător
| SMTHING a răspuns:

Hmmmm,,,

Inexplicabil!

Eram odata la scoala, si profa a adus un om carecica avea puteri paranormale! Nu am putut sa cred! Ba chiar ma bufnea rasul pe acolo!happyEi binepana la sfarsitul orei am inceput sal cred! Stii de ce?
Ei bine s-a uitat fix in ochii a mai multor copii si care i s-a parut suspect l. a luat la intrebari!, Asa, a abservat in coltul casei o fetita care se uita pe furis la el! "el". a zis ca are o fata suspicioasa si "trecuta prin multe" laughingA intrebato diferite intrebari, dar fata nu a vrut sa. i raspunda, atunci sa decis sa o ia pe fetita si am mers in clasa de vizavii in care orele se terminasera. Dupa 2 ore, Acel domn vine cu fata mult mai usurata.Nu a vrut sa ne zica absolut nimic!, Cu toti ne dadeam bine pe langa fata aceea pe care nimeni nu o vroia sa o cunoasca pana atunci, ca sa ne spune mai multe detalii, Domul acela i-a spus fete sa nu zica nimic nimanui! Dupa plecarea lui!, Profa a imbunato sa zica! dar fata i-a spus doar profei. Dupa 1 ora vine profa si spune sa plecam ca e tarziu!, noi ne prefacusem ca ne foiam ca dureaza ceva mai mult, si dupa plecarea fetei! profa a inceput sa spuna Ca nu e treaba noastra! Era foarte intuneri afara si noua ne era frica sa mai plecam acasa.Am ramas la scola,,, Profa a suna parinti, dar nici unui nu a raspun la telefon, decat la 4-5 pers. Ceilalti care ma include si pe mine.au ramas la scoala! Era vreo 11 noapte si nu puteam dormi pe bancile scolii, erau prea tare, si imi era si frig, statea ghemuita impreuna cu prietena mea ce mai buna si 2 baieti, ceilalti nu stiu cum puteau sa dorma! Si cum discutam noi, deodata s-a auzit un batut in geam! In acel moment tremuram! Cu toti ne uitam la geam sa vedem ce se intampla! nu am putut sa cred! Miera asa de frica incat mia sarit inima din loc! Am vazut-o pe fetita care acel domn la luat-o la "intrerogatoriu" am vazut-o cu ochii rosi si cu o privire crunta si inspaimantatoare gata sa atace! ERam asa speriati incat am inceput sa tipam! Paznicul scolii auzind a venit intr-o fuga si ne dus pe fiecare. n parte acasa! Mama a tras o sperietura. bla, bla astai alta poveste!

Cred ca exista! pentru ca am traito pe propriami piele, mai am multe de spus, dar trebuie sa merg sa mananc!

Probabil ca nu ma veti crede! Dar putin imi pasa! M.am obisnuit cu persoanele care nu ma cred!

10 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Mersi de fundakiss... daca vrei mai am o poveste surptinzatoare despre fantome care mi s-a intamplat mie kiss

| AdelinaC a răspuns:

Eu cred ca exista, dar nu pot face niciun rau pentru ca sunt imateriale.

| LetyKaty a răspuns:

Acele fantome sunt decat diavoli.

| FulgerMQ a răspuns:

Nu exita fantome laughing

| yoysh a răspuns:

Da, eu sunt convinsa ca exista.Am vorbit si cu prof de religie despre asta si a spus ca nu sunt spirite adica suflete ale oamenilor morti ci diavoli. Asa cum sunt si extraterestrii cu O. Z. N-urile lorwinking

| anabell a răspuns:

Da exista sunt spirite care nu au trecut dincolo in pace.

| marycris a răspuns:

Exista...si credeti-ma... pot sa va faca rau.proprie experienta

| marycris a răspuns:

Eu am fost in tabara si sunt 3 bune si una rea...si urmeaza sa mergem la iarna iar

| DarkStormRoby a răspuns:

Sall Eu sunt Medium stiu radeti de mine dar nas numi fantome mai bine as zice spirite fantome nu egzista dar spirite da sper ca tam putut ajuta bye si eu sunt ca tine laughing

| Claudyu_9443 a răspuns:

Hai sa fim sinceri acum! Daca nu ar exista ar mai vb lumea de asa ceva? sh mai ales daca ai avut cumva o experienta neplacuta legata de asa ceva ar parea prostesc sa nu crezi... dupe ca vezi chiar cu ochii tai