| bogdan72 a întrebat:

Stiu ca nu e categoria tocmai potrivita, dar ma gandesc ca macar dintre iubitorii de lectura se mai gasesc oameni care scriu scriosori. Intrebarea este:
Aveti idee cat ma costa sa trimit o scrisoare in Elvetia prin posta?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu rusine, marturisesc (virgula) ca n-am mai trimis o scrisoare "adevarata" de ani de zile, desi sunt o cititoare inraita. Dar, exista site-ul Postei Romane, pe care gasesti cu siguranta, la tarife, cat te costa o scrisoare pentru Elvetia. N-as crede, totusi, sa fie 30 de lei. Presupun ca te referi la o scrisoare simpla, care nu depaseste 20 grame. Uita-te pe site-ul cu pricina si afli exact.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat