| foreverANDaDAY a întrebat:

Stiu, este o intrebare cam indiscreza dar...
Care vi se par cele mai bune marci de absorbante si tampoate?

9 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

Alwaysthinking

| dydy1 a răspuns:

Alwayslaughing

| Bubbles_8156 a răspuns:

Alwais.

| Ralucutzzza a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai bune tampoane sunt cele de la always happy restul nu le-am incercat.

| dydy1 a răspuns:

Always dar si libresse

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu folosesc Always

| noktambul a răspuns:

Cele mai bune marci pentru "tampoate" sunt alea pe care si tampitele le pot folosi!

| foreverANDaDAY explică:

Am vrut sa scriu tampoane ma scuzati si indiscreta ma scuzati din nou

| Kittyyo a răspuns:

Cele mai bune sunt Always daca esti virgina, iar daca nu OB...pe care le poti folosii si cand esti la mare si vrei sa intrii putin in apa, nu se uda.