| Anonimeeeuser a întrebat:

Sunt clasa a 8'a si nu stiu ce mesaj sa le scriu colegilor pe panglici/tricouri ..imi puteti da niste exemple? big grin

Răspuns Câştigător
| allepurple a răspuns:

Fii amuzanta si placuta. Scrie ce-ti vine pe moment, putina sinceritate amestecata cu personalitatea ta. Noi putem sa-ti dam exemple-cliseu dar eu cred ca lumea e plictisita de aceleasi texte expirate. Exprima-ti dorinta de a pastra legatura cu colegul respectiv daca simti asta. Aminteste pe scurt vreo intamplare amuzanta, de neuitat prin care ai trecut cu persoana respectiva. Sau scrie versuri din cantece.

1 răspuns:
| raluca1601 a răspuns:

Pai la prietenii apropiati ai putea sa le scrii ceva amintiri haioase din anii trecuti, sau cum ii vezi tu pe ei etc. Si la cei pe care abia ii cunostii poti sa le scrii: bafta la liceu/bafta in viata/bafta la examen/succes la fete/baieti etc. happy Funda?