| 8mariastar a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si vreau sa stiu simalrile acum se dau inainte de vacanta de iarna sau in semestrul 2?

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Se dau exact dupa vacanta de iarna si inca una cu 1-2 luni inainte de examen. Eu sunt clasa a 9-a acum. Daca ai nevoie de exercitii ca sa te pregatesti la matematica, spune-mi ca am exercitii(in format electronic) pentru examene de la profesorul meu din generala. Funda?

2 răspunsuri:
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Si eu sunt in a 8-a, simularile se dau inainte de examen adica in sem 2. Pa, pa.

| DANNA99 a răspuns:

In semestrul 2