| llleo a întrebat:

Sunt foarte paralel. Doresc să-mi fac un WORK EMAIL, chiar am nevoie și am încercat asta pe panabogdan.ro dacă cunoașteți(a doua metodă gratuită.) Am completat ceva, număr de telefon, nume etc. Apoi îmi scrie că mă vor suna în cel mai scurt timp. Întrebarea este... de ce mă sună? Trebuie să plătesc? ce anume ar trebui să vorbesc cu ei? Sper că știe cineva dintre voi despre ce e vorba. Fiți amabili.

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu am gasit ce zici pe panabogdan.ro...
Adresa o faci free dar anumite lucruri costa:
https://www.wpbeginner.com/......p-by-step/
Nu stiu daca te va ajuta in problema ta cu TikTok. Ia citeste asta:
https://www.quora.com/How-can-you-earn-money-on-TikTok

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huh?
Ala e un blog al unui tip, nu vad ce legatura are cu mail ul pe care vrei tu sa il faci.

De ce nu iti faci un mail pe gmail ca toata lumea?

| llleo explică (pentru suntserios):

Vreau să fac într-un fel să primesc bani din tiktok. Dar am nevoie de un work email, de unul personal din câte îmi spun, ai idee cum aș putea face asta gratuit?

| Osneros a răspuns (pentru suntserios):

A mai pus 50000 de întrebări pe tema asta și înainte. Și a primit răspunsuri. Problema e că nu vrea să se chinuie să facă nimic, probabil mâine o să ceară să-i dăm noi un WORK EMAIL laughing

| suntserios a răspuns (pentru llleo):

Iti foloseste mail ul tau pe care il folosesti de zi cu zi, ala de ai si contul de la TPU

| Bizon95 a răspuns:

Nu exista domenii care sa se termine cu .ro si sa fie gratis
singurele sunt cele cateva din tari exotice care pot fi facute aici:
https://www.freenom.com/en/index.html?lang=en
panabogdan.tk e pe gratis de exemplu