| Ionutttxl a întrebat:

Sunt pe economic si am media pana acum la matematica 4. Trebuie sa mai dau un test la care daca iau 6 trec. Vreau sa ma mut pe filologie acum in semestrul 2, fiind clasa a 11 a acolo nu se mai face matematica deloc. Daca raman corigent aici pe primul semestru ma pot muta pe filologie in continuare? Eu stiam ca nu arr legatura mai ales ca nu fac materia respectivă acolo.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti transfera in vacanta intersemestriala daca schimbi profilul, abia in vacanta de vara te vei putea transfera si va trebui sa fi promovat clasa si sa sustii examene de diferente.

| Ionutttxl explică (pentru Ioandelasal):

Ba pot in vacanta asta. M am interesat la ambele licee.