| Cosmin_Miron_1995 a întrebat:

Sunt restaurante care accepta tichete de vacanta in București? Am mai rămas cu câteva in valoare de 200 lei și nu știu cum să fac sa nu-i pierd. Îmi puteți spune și care accepta happy

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți-am dat o sugestie, nu te interesează?

| Cosmin_Miron_1995 explică (pentru sierra1):

Am tichete, nu am card care sa l pot folosi în aplicație...

| TheDukeOne a răspuns (pentru sierra1):

Buna

Care are fii aceasta sugestie?

| TheDukeOne a răspuns (pentru TheDukeOne):

Care ar fi*

| sierra1 a răspuns (pentru TheDukeOne):

După doi ani?

| TheDukeOne a răspuns (pentru sierra1):

Da dupa doi ani

| TheDukeOne a răspuns (pentru sierra1):

Mi ai răspuns in privat ca doar aici discuti...
Aici vad ca nu prea ai chef...

| sierra1 a răspuns (pentru TheDukeOne):

"Cosmin_Miron_1995, august 2012: tichete de vacanta... Am mai rămas cu câteva in valoare de 200 lei și nu știu cum să fac"

să-ți răspund la o intrebare ce nu mai e valabilă după 2 ani. Glumești sau n-ai ce face?

| TheDukeOne a răspuns (pentru sierra1):

Caut informatii, puteai sa spui asa din mesaj

| Mary505 a răspuns:

Din cate stiu conditia la tichetele de vacanta este sa platesti minim o noapte cazare la locatia respectiva iar restul poti sa ii cheltui in restaurantul locatiei de exemplu