| Cires_Stefania_1994 a întrebat:

Sunt tare confuza.Eu ma aud ca nu am voce,dar prietenii spun ca am voce, iar fratele meu spune ca nu am.Ce sa fac? Pe cine Sa cred? Am voce sau nu? eu si fratele meu zicem ca nu am eu voce dar prietenii mei spun ca am voce! Ce sa fac.
Cine ma ajuta Primeste

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cere părerea unui profesor de muzică după ce te aude cântând.
Succes!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai incredere in tine si in fratele tau, nu in gura lumii...

| LaRkiNNN a răspuns:

Singurul mod de a afla asta e la cineva cu experienta. Un prof de muzica sau cineva care canta.winking

| OnaOnna a răspuns:

Presupun ca prietenii nu vor sa te raneasca, iar de obicei oamenii sunt mai severi, au mai multe pretentii asupra lor insusi, asa ca raspunsul s-ar putea sa fie undeva intre... iar fratele tau poate sa fie gelos daca ai o voce buna si te minte... poti sa iti intrebi parintii daca nu iti este rusine de ei big grin

| zowie a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa mergi la un profesionist, nu are rost sa iei in considerare pareriile neconoscatoriilor.

| FaraNume321 a răspuns:

Cere sfatul unor prieteni care au experienţă...sau profesor de muzică...

| CristinaPrica a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. Unii prieteni spun asta ca sa nu te raneasca, altii ca tu sa te simti mai bine insa multi spun adevarul. Daca muzica chiar te pasioneaza atunci tu ar trebui sa iti dai singura un raspuns.